
Амортизатор підвіски задній правий газомасляний Nissan X-Trail I 01-13р Optimal A-3661GR
2 977,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-3661GR
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Задня вісь праворуч Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Амортизаційна стійка Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M12x1.25 Довжина штока поршня [мм]: 257 Відстань між кріпильними отворами [мм]: 70 Діаметр штока поршня [мм]: 22 № артикула рекомендованого приладдя: AK-735528 парні номери артикулів: A-3661GL Тип паковання: Коробка Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 50 Діаметр отвору 1 [мм]: 14.2 Діаметр отвору 2 [мм]: 14.2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-3661GR |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газомасляний |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між кріпильними отворами | 70 мм |
| Довжина штока поршня | 257 мм |
| Діаметр отвору 1 | 14.2 мм |
| Діаметр отвору 2 | 14.2 мм |
| Діаметр штока поршня | 22 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 50 мм |
| Конструкція амортизатора | Амортизаційна стійка |
| Розмір нарізі | M12x1.25 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| парні номери артикулів | A-3661GL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 977,50 ₴






