- Официальный импортер
- 38 точек выдачи с имеющимся товаром и самовывозом
- Бесплатная доставка Новой Почтой при заказе от 2500 грн
- Экспресс-доставка курьером
- Начисление баллов Fishka за каждую покупку: Fishback 4%
- Обмен баллов на скидку: 1 грн. баллами Fishka = скидка 1 грн.
- Требуется помощь в выборе запчасти? Наш специалист быстро поможет подобрать нужную запчасть – обращайтесь!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.3 мА·год |
| Довжина робочого кінця | 120 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із зарядним пристроєм |
| Крок зубця | 8 мм |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість в пакованні | 4 |
| Кількість коливань на холостому ходу | 1100 1/хв |
| Напруга акумулятора | 3.6 В |
| Поверхня рукоятки інструмента | прогумований. |
| Режим роботи | Інше |
| Робоча напруга | 3.6 В |
| Рівень звукового тиску | 81 дБ |
| Рівень звукової потужності | 90 дБ |
| Паковання | Картонна коробка |
| Уповільнення вібрацій | 2.19 м/с2 |
| Час заряджання | 4 |
| Ширина робочого кінця | 80 мм |
| потрібна приладова батарея | Літій-іонний акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 954 ₴










