- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 209291A |
| Виробник | ERA |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover, Range Rover Sport, Discovery |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø шківів | 54 мм |
| Ід. № виконання штекера | B+LIRCBVS |
| Відстань від шківа до генератора | 38 мм |
| Кількість канавок | 6 |
| Кількість кріпильних отворів | 3 |
| Напруга | 14 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Струм заряджання генератора | 150 |
| Шківи | зі шківом ременя холостого ходу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 684,50 ₴





