- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 594 002 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb, A4 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кабелем |
| Діапазон температури від | -40 °C |
| Діапазон температури до | 150 °C |
| Найбільша довжина | 1025 мм |
| Тип датчика | пасивний датчик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 086,50 ₴





