- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 080.004-00 |
| Виробник | PETERS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга | 24 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.159 кг |
| Довжина: | 90 см |
| Кількість роз’ємів для кнопкового перемикача | 3 |
| Монтажна глибина | 12.5 мм |
| Розмір нарізі | M18x1,5 |
| Точка перемикання від | 0.1 °C |
| Точка перемикання до | 0.5 °C |
| Ширина зіва ключа | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 927,50 ₴

