- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 080.106-00 |
| Виробник | PETERS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Загальна довжина | 87.5 мм |
| Напруга | 24 В |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.042 кг |
| Діаметр | 5.5 мм |
| Діаметр 1 | 8 мм |
| Монтажна глибина | 55.5 мм |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 138,50 ₴

