- Официальный импортер
- 38 точек выдачи с имеющимся товаром и самовывозом
- Бесплатная доставка Новой Почтой при заказе от 2500 грн
- Экспресс-доставка курьером
- Начисление баллов Fishka за каждую покупку: Fishback 4%
- Обмен баллов на скидку: 1 грн. баллами Fishka = скидка 1 грн.
- Требуется помощь в выборе запчасти? Наш специалист быстро поможет подобрать нужную запчасть – обращайтесь!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 мА·год |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | із зарядним пристроєм, rozměr struny - 1,2 mm x 6 m, záběr 260 mm |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість в пакованні | 4 |
| Кількість обертів на холостому ходу до | 8000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Поверхня рукоятки інструмента | прогумований. |
| Режим роботи | Інше |
| Робоча напруга | 20 В |
| Рівень звукового тиску | 74 дБ |
| Рівень звукової потужності | 86 дБ |
| Паковання | Картонна коробка |
| Час заряджання | 1 |
| потрібна приладова батарея | Літій-іонний акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 440,50 ₴






