- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 080.000-00 |
| Виробник | PETERS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Напруга | 24 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.054 кг |
| Довжина: | 48.5 см |
| Діаметр | 20 мм |
| Кількість роз’ємів для кнопкового перемикача | 4 |
| Розмір нарізі | M12x1,5 |
| Точка перемикання від | 0 °C |
| Точка перемикання до | 16 °C |
| Ширина зіва ключа | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 403 ₴

