
Амортизатор підвіски газомасляний Seat Exeo, Audi A4 B7, A4 B6 00-13р Monroe 376009SP
370,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 376009SP
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 2.300 Довжина 1 [мм]: 415 Довжина 2 [мм]: 601 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Довжина паковання [см]: 50.5 Ширина паковання [см]: 6.5 Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 12.4 № артикула рекомендованого приладдя: MK297 Висота паковання [см]: 6.5 № артикула рекомендованого приладдя: PK137
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 376009SP |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.300 кг |
| Висота паковання | 6.5 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 415 мм |
| Довжина 2 | 601 мм |
| Довжина паковання | 50.5 см |
| Діаметр штока поршня | 12.4 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 6.5 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK297, PK137 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370,50 ₴







