
Амортизатор підвіски газомасляний Toyota Yaris 99-05р Monroe 376153SP
136,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: 376153SP
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Тип амортизатора: Тиск газу Вага [кг]: 1.800 Довжина 1 [мм]: 405 Довжина 2 [мм]: 614 Гарантія: Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни Довжина паковання [см]: 60 Ширина паковання [см]: 7 Тип паковання: Коробка Діаметр штока поршня [мм]: 12.4 № артикула рекомендованого приладдя: MK471 Висота паковання [см]: 7.2 № артикула рекомендованого приладдя: PK147
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 376153SP |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Yaris |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.800 кг |
| Висота паковання | 7.2 см |
| Гарантія | Гарантія 5 років з приладдям у разі попарної заміни |
| Довжина 1 | 405 мм |
| Довжина 2 | 614 мм |
| Довжина паковання | 60 см |
| Діаметр штока поршня | 12.4 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | штифт зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 7 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | MK471, PK147 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136,50 ₴








