
Амортизатор підвіски масляний Fiat Seicento 600, Cinquecento 91-10р Monroe 251005RM
1 051,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 251005RM
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Тип амортизатора: Тиск оливи Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Система амортизаторів: Дві труби Спосіб кріплення амортизатора: вушко зверху Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Вага [кг]: 1.563 Довжина 1 [мм]: 205 Довжина 2 [мм]: 341 № артикула рекомендованого приладдя: PK126 Довжина паковання [см]: 43 Тип паковання: Коробка Ширина паковання [см]: 9.3 Висота паковання [см]: 9.3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 251005RM |
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Тип | Масляний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.563 кг |
| Висота паковання | 9.3 см |
| Довжина 1 | 205 мм |
| Довжина 2 | 341 мм |
| Довжина паковання | 43 см |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зверху, вушко зназу |
| Тип амортизатора | Тиск оливи |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина паковання | 9.3 см |
| № артикула рекомендованого приладдя | PK126 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 051,50 ₴



