- Официальный импортер
- 38 точек выдачи с имеющимся товаром и самовывозом
- Бесплатная доставка Новой Почтой при заказе от 2500 грн
- Экспресс-доставка курьером
- Начисление баллов Fishka за каждую покупку: Fishback 4%
- Обмен баллов на скидку: 1 грн. баллами Fishka = скидка 1 грн.
- Требуется помощь в выборе запчасти? Наш специалист быстро поможет подобрать нужную запчасть – обращайтесь!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Загальні | |
| Довжина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 504 кг |
| Виконання рукоятки інструмента | 1-компонентна рукоятка, з отвором для підвішування |
| Гайковий ключ | з храповим механізмом |
| Кількість зубців (храповий механізм) | 45 |
| Матеріал основи | композитний, Вуглецеве волокно |
| Сторона привода (профіль) | Чотиригранник |
| Характеристики інструментів для закручування | з важелем перемикання, з кнопкою швидкої активації на храповій голівці, з кульовим фіксатором |
| Ширина зіва ключа | 1⁄2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940,50 ₴






