- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | YA-6814 |
| Виробник | K&N FILTER |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 129 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Висота | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Yamaha |
| Сумісність з моделлю | MT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтр тривалої дії |
| Країна реєстрації бренда | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 815,91 ₴



