- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CR0445 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Загальна довжина | 285 мм |
| Сумісність з моделлю | CX-9 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 674 кг |
| Внутрішня нарізь | M16XP1.5 |
| Довжина: | 245 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гайкою |
| Діаметр хвостовика | 17 мм |
| Розмір внутрішньої нарізі | M16XP1.5 |
| Розмір зовнішньої нарізі | M14XP1.5 |
| Сторона монтажу | Перед |
Інформація для замовлення
- Ціна: 627 ₴


