
Колодки гальмівні дискові Alfa Romeo Giulietta, Alfetta, Spider 47-93р Optimal BP-09154
658,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-09154
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BP-09154 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 56.4 мм |
| Товщина | 14.9 мм |
| Ширина | 61.7 мм |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Porsche, Volkswagen, Opel, Audi, BMW, Ford |
| Сумісність з моделлю | Matra Bagheera, 100, Simca 1000, Kadett, Simca 1501, 1502-2002, Simca 1500, 80, 356, Taunus, Giulia, 60, Commodore, Diplomat, Alfasud, 411,412, 1500-2000, Manta, Spider, 912, Alfetta, Ascona, GT, Simca 1300, 1500,1600, Admiral, Rancho, 914, Simca 1301, Simca 1100 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Ate-Teves |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 658,50 ₴





