
Амортизатор підвіски задній газомасляний Lada Largus, Renault Logan I 07-25р Optimal A-5218G
1 779 ₴
- Готово до відправки
- Код: A-5218G
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Сторона монтажу: Зад Тип амортизатора: Тиск газу Конструкція амортизатора: Телескопічний амортизатор Спосіб кріплення амортизатора: вушко знизу Спосіб кріплення амортизатора: штифт зверху Система амортизаторів: Дві труби Розмір нарізі: M9x1 Довжина штока поршня [мм]: 319 Діаметр штока поршня [мм]: 11 Зовнішній діаметр амортизаційної стійки [мм]: 38
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A-5218G |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Dacia, Lada, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan, Largus |
| Стан | Новий |
| Тип | Газомасляний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина штока поршня | 319 мм |
| Діаметр штока поршня | 11 мм |
| Зовнішній діаметр амортизаційної стійки | 38 мм |
| Конструкція амортизатора | Телескопічний амортизатор |
| Розмір нарізі | M9x1 |
| Система амортизаторів | Дві труби |
| Спосіб кріплення амортизатора | вушко зназу, штифт зверху |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип амортизатора | Тиск газу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 779 ₴





