
Диск гальмівний вентильований Hyundai I10 I-III, Kia Picanto I-II 04-25р TRW DF6116
1 867,91 ₴
- Немає в наявності
- Код: DF6116
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF6116 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 48.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 252 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto, i10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Діаметр центрування | 62.2 мм |
| Знак відповідності нормам | E1 90R-02 C0176/0533 |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 16 мм |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Розмір нарізі | 12,6 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 867,91 ₴

