- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5.10201 |
| Виробник | Diesel Technic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 603 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 35040 кг |
| Вага нетто | 35040 |
| Гарантія | Гарантія 6 місяців |
| Діаметр труби | 50 мм |
| Сторона монтажу | У центрі |
| Тип керма | Трикутний важіль підвіски (СТЗ) |
| для номера OE | 1793877 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 937,50 ₴





