- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5.55263 |
| Виробник | Diesel Technic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Діаметр труби | 38 мм |
| Розмір конуса | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5800 кг |
| Вага нетто | 5800 |
| Гарантія | Гарантія 6 місяців |
| Довжина: | 889.5 см |
| Сторона монтажу | Перед |
| Штанга/підпірний брус | Шток |
| для номера OE | 1700913 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 488 ₴





