
Диск гальмівний задній невентильований Porsche Cayenne I-II, Audi Q7 02-18р Roadhouse 61302.10
4 564,94 ₴
- Немає в наявності
- Код: 61302.10
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61302.10 |
| Виробник | Roadhouse |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 73.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 358 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 358 мм |
| Діаметр центрування | 85 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 26 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 564,94 ₴
