- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 566030A |
| Виробник | ERA |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type, S-Type, Freelander, Range Rover Sport, XJ, XK, Discovery |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03 кг |
| Висота | 30 см |
| Довжина: | 63 см |
| Колір корпуса | чорний |
| Кількість контактів | 3 |
| Сторона монтажу | Зад, Перед |
| Тип датчика | Ультразвуковий датчик |
| Форма | прямий |
| Ширина | 20 см |
| хім. властивість | з можливістю лакування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 834 ₴




