- Официальный импортер
- 38 точек выдачи с имеющимся товаром и самовывозом
- Бесплатная доставка Новой Почтой при заказе от 2500 грн
- Экспресс-доставка курьером
- Начисление баллов Fishka за каждую покупку: Fishback 4%
- Обмен баллов на скидку: 1 грн. баллами Fishka = скидка 1 грн.
- Требуется помощь в выборе запчасти? Наш специалист быстро поможет подобрать нужную запчасть – обращайтесь!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Force |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 кг |
| Виконання рукоятки інструмента | T-подібна ручка |
| Виконання інструмента | магніт., не призначені для ударних інструментів |
| Гайковий ключ | рухом. (шарнір) |
| Профіль робочого кінця викрутки | Внутрішній дванадцятигранник |
| Сторона привода (профіль) | Внутрішній дванадцятигранник, Внутрішній чотиригранник |
| Форма | дуже довг. |
| Ширина зіва ключа | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 053 ₴

