- Официальный импортер
- 38 точек выдачи с имеющимся товаром и самовывозом
- Бесплатная доставка Новой Почтой при заказе от 2500 грн
- Экспресс-доставка курьером
- Начисление баллов Fishka за каждую покупку: Fishback 4%
- Обмен баллов на скидку: 1 грн. баллами Fishka = скидка 1 грн.
- Требуется помощь в выборе запчасти? Наш специалист быстро поможет подобрать нужную запчасть – обращайтесь!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 06.020.0993.300 |
| Виробник | Templin |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø отвору 1 | 19 мм |
| Ø отвору 2 | 19 мм |
| Ø труби | 50 мм |
| Вага | 10.700 кг |
| Відстань між отворами | 130 мм |
| Відстань між отворами 1 / відстань між отворами 2 | 130/130 |
| Діаметр отвору 1 | 19 мм |
| Діаметр отвору 2 | 19 мм |
| Діаметр точок кріплення | 19 мм |
| Діаметр труби | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Сторона монтажу | Передня вісь з обох боків, Задня вісь ліворуч, знизу, Перед, Задня вісь праворуч |
| Тип керма | Поздовжній важіль підвіски |
| Штанга/підпірний брус | Шток |
| з можливістю регулювання | без можливості регулювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 994 ₴

