- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання реле | перемикання |
| Діапазон температури від | -40 °C |
| Діапазон температури до | 100 °C |
| Конструкція реле | мікрореле |
| Кількість контактів | 4 |
| Напруга | 12 В |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Номінальний струм | 20 А |
| Релейний захист | резистор |
| Сила тока | 20 A |
| Функція реле | Замикальний контакт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115,50 ₴




