- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3.66851 |
| Виробник | Diesel Technic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 840 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | M30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7200 кг |
| Вага нетто | 7200 |
| Гарантія | Гарантія 6 місяців |
| Діаметр труби | 50 мм |
| Розмір нарізі 1 | M30 x 1,5 |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип керма | Поперечний важіль підвіски |
| для номера OE | 81.43250.6014 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 970 ₴





