
Колодки гальмівні дискові Volvo XC60 II, XC40, V90 II, S90 II, XC90 II 14-25р Optimal BP-12848
1 545 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-12848
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12848 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 74.8 мм |
| Товщина | 18.8 мм |
| Ширина | 179.9 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, XC60, XC90, S90, V90 |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | ATE |
| Контакт попередження про знос | підготовлено для індикації попередження про зношення, без контакту попередження про знос |
| Сторона монтажу | Перед |
| Товщина 1 | 18.4 мм |
| Ширина 1 | 181.2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 545 ₴





