- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diesel Technic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10510 кг |
| Відстань між отворами 1 | 102 мм |
| Відстань між отворами 2 | 130 мм |
| Гарантія | Гарантія 6 місяців |
| Діаметр труби | 50 мм |
| Довжина: | 644 см |
| Діаметр отвору 1 | 18.5 мм |
| Діаметр отвору 2 | 19 мм |
| Сторона монтажу | Зад |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип керма | Поздовжній важіль підвіски |
| для номера OE | 81.43220.6174 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 036,70 ₴





