
Диск гальмівний вентильований Mercedes Sprinter, VW Crafter 30-50 06-25р Bosch 0 986 479 R78
2 713,77 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0 986 479 R78
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 130 мм |
| Висота | 68.5 см |
| Діаметр центрування | 85 мм |
| Діаметра отвору до | 15.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 299.5 мм |
| Кількість отворів | 6 |
| Мін. товщина | 25 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 713,77 ₴




