
Колодки гальмівні дискові задні Toyota Fortuner, Sienna, Mirai, Sienta 08-25р Optimal BP-12729
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-12729
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Висота | 45.2 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 115.3 мм |
| Стан | Новий |
| Код запчастини | 12729 |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Mirai, Sienta, Fortuner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона монтажу | Зад |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Тип паковання | Коробка |
| Гальмівна система | Akebono |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴





