- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | V30-7654 |
| Виробник | VAICO |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 74 мм |
| Довжина | 97 мм |
| Ширина | 302 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, CLS, G-Class, C-Class, GLC, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Сторона монтажу | Ліворуч, Праворуч |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| комерційне позначення | VAICO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 380,50 ₴










