
Колодки гальмівні дискові Opel Astra F, Corsa B, Vectra A, Combo, Tigra 82-25р Optimal BP-09771
733,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-09771
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 58.1 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 140.3 мм |
| Тип | Дискові |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Combo, Tigra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 | 48.3 мм |
| Гальмівна система | ATE-TEVES |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина 1 | 141.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 733,50 ₴





