
Колодки гальмівні барабанні комплект з циліндрами Ford Fiesta VI 08-18р Optimal OP-BSK00037
4 138,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT OP-BSK00037
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Тип | Барабанні |
| Кросс-номери | OPTIMAL OPBSK00037 |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Lucas |
| Додаткове регулювання | з автоматичним додатковим регулюванням |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з монтажними/кріпильними матеріалами, з колісним гальмівним циліндром |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 200 мм |
| Діаметр поршня | 19 мм |
| Способ монтажа | попередньо встановл. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 138,50 ₴




