
Колодки гальмівні барабанні комплект з циліндрами Skoda Felicia I-II 94-02р Optimal OP-BSK00078
3 565,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT OP-BSK00078
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Felicia |
| Тип | Барабанні |
| Кросс-номери | OPTIMAL OPBSK00078 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | VAG |
| Додаткове регулювання | з ручним додатковим регулюванням |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з монтажними/кріпильними матеріалами, з колісним гальмівним циліндром |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 200 мм |
| Діаметр поршня | 19 мм |
| Способ монтажа | попередньо встановл. |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 565,50 ₴




