
Колодки гальмівні дискові задні Audi A8 D4, A7, A4 B9, A6 C7, Bentley Mulsanne 09-25р Optimal BP-12990
1 905 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-12990
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 62.1 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Тип | Дискові |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Bentley, Audi |
| Сумісність з моделлю | Mulsanne, A8 |
| Кросс-номери | OPTIMAL BP12990 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | TRW |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами гальмівного супорта |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Сторона монтажу | Зад |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 905 ₴





