
Колодки гальмівні дискові задні Subaru Impreza, Outback II-III 92-15р Optimal BP-12358
663 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-12358
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12358 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 41.5 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Outback, Impreza, Legacy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Akebono |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 663 ₴





