
Колодки гальмівні дискові Ford Fiesta I-III, Sierra I-II, Escort III-IV 76-97р Optimal BP-09606
844,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-09606
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 46 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 151.3 мм |
| Тип | Дискові |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta, Sierra, Escort |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | ATE-TEVES |
| Контакт попередження про знос | без контакту попередження про знос |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 844,50 ₴




