
Колодки гальмівні дискові Opel Meriva B, Astra H, Corsa D, Adam 94-25р Optimal BP-12174
1 267,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-12174
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12174 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 69.5 мм |
| Товщина | 19.2 мм |
| Ширина | 155.1 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Adam, Astra, Corsa, Zafira, Meriva, Combo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота 1 | 76 мм |
| Гальмівна система | ATE-TEVES |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип паковання | Коробка |
| Ширина 1 | 156.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 267,50 ₴





