
Колодки гальмівні дискові Mitsubishi Pajero Sport III, Mazda CX-7, CX-9 06-25р Optimal BP-12486
1 624,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-12486
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12486 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 57.9 мм |
| Товщина | 18.1 мм |
| Ширина | 138.8 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-7, CX-9 |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 624,50 ₴





