
Колодки гальмівні дискові задні VW Golf VI, Jetta IV, Touran I, Caddy III 03-19р Optimal BP-12449
1 114,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-12449
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12449 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 53.4 мм |
| Товщина | 16.9 мм |
| Ширина | 109.1 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Beetle, A1, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Bosch |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 114,50 ₴





