
Колодки гальмівні дискові задні Opel Vectra C, Signum, Saab 9-3 I-II 98-19р Optimal BP-12336
961,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: OPT BP-12336
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12336 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 51.8 мм |
| Товщина | 15.7 мм |
| Ширина | 122.9 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Opel, Jaguar, Saab, Cadillac, Ford, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Signum, XF, 9-3X, XJ, XK, xf sportbrake, C-Max, Transit Connect, C5, Espace, Laguna, 9-3, Focus, Tourneo Connect, Megane, S-Type, GT, Vectra |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | ATE-TEVES |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 961,50 ₴





