- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12123 |
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 50.5 мм |
| Товщина | 15.1 мм |
| Ширина | 121 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | Sumitomo |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Сторона монтажу | Зад |
| Тип паковання | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805,50 ₴





