Сторона монтажу: Перед Висота [мм]: 73 Товщина гальмівного диска [мм]: 24 Обробка: з високим вмістом вуглецю Зовнішній діаметр [мм]: 330 Мін. товщина [мм]: 22.6 Тип гальмівного диска: з отворами/зі внутр. вент. Діаметр центрування [мм]: 79 Покриття: з лакованим покриттям Кількість отворів: 5 Момент затягування [Нм]: 120 Додатковий виріб/додаткова інформація 2: з гвинтами Прикріплений документ: Інформація щодо монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09.A259.1X |
| Виробник | BREMBO |
| Країна виробник | Італія |
| Висота | 73 мм |
| Зовнішній діаметр | 330 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 79 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Момент затягування | 120 Нм |
| Мін. товщина | 22.6 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з отворами/зі внутр. вент. |
| Товщина гальмівного диска | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 284,50 ₴


