Розмір нарізі: 14,5 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Товщина гальмівного диска [мм]: 26 Зовнішній діаметр [мм]: 295 Ø окружності центрів отворів [мм]: 114 Кількість отворів: 5 Висота [мм]: 49.3 Діаметр центрування [мм]: 62 Мін. товщина [мм]: 24 Колір: чорний Покриття: з лакованим покриттям Обробка: з високим вмістом вуглецю Знак відповідності нормам: E190R-02C0176/0492
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DF4415S |
| Виробник | TRW |
| Кросс-номери | TRW DF4415S |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 49.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 295 мм |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 114 мм |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Знак відповідності нормам | E190R-02C0176/0492 |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 24 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покриття | з лакованим покриттям |
| Розмір нарізі | 14,5 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 26 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴


