
Диск гальмівний вентильований Ford Tourneo V362, Transit V363 12-25р Starline PB 21688
2 116,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 21688
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 308 Товщина гальмівного диска [мм]: 33 Товщина гальмівного диска [мм]: 33.0 Мін. товщина [мм]: 30.0 Висота [мм]: 55.3 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 93 Тип гальмівного диска: з вентиляцією Мін. товщина [мм]: 30
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 55.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 308 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 93 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 116,50 ₴







