- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 50.6 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Ширина | 148.1 мм |
| Тип | Дискові |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Wrangler |
| Кросс-номери | OPTIMAL BP13019 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гальмівна система | TRW |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Сторона монтажу | Зад |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 259 ₴






