
Диск гальмівний Skoda Favorit, Felicia I-II, VW Caddy II 88-02р Bosch 0 986 478 859
848,19 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0 986 478 859
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
- Офіційний імпортер
- 38 точок видачі з наявним товаром та самовивозом
- Безкоштовна доставка Новою Поштою при замовленні від 2500 грн
- Експрес-доставка кур’єром
- Нарахування балів Fishka за кожну покупку: Fishback 4%
- Обмін балів на знижку: 1 грн балами Fishka = знижка 1 грн
- Потрібна допомога у виборі запчастини? Наш спеціаліст швидко допоможе підібрати потрібну запчастину– звертайтеся!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 859 |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 46.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Товщина | 12.8 мм |
| Діаметр маточини | 100 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Felicia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Діаметра отвору до | 13.8 мм |
| Мін. товщина | 11.4 мм |
| Покриття | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12.8 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 848,19 ₴




