
Акумулятор УЦІНКА 2021-2023рр Bosch S4 EFB 12V 72Аг 760А (EN) 0 092 S4E 410 R+
2 330,24 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0 092 S4E 410_ACC BAT 029
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
УЦІНКА - дата виробництва акумуляторів 2021-2023рр
Гарантійний термін складає 14 днів з дати покупки в накладній
Акумулятор Bosch S4 EFB 12V 72Аг 760А (EN) 0 092 S4E 410 R+
Гарантійний термін складає 14 днів з дати покупки в накладній
Акумулятор Bosch S4 EFB 12V 72Аг 760А (EN) 0 092 S4E 410 R+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Код запчастини | 0 092 S4E 410 |
| Кросс-номери | 0 092 S4E 410 |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | EFB |
| Ширина | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| short code | S4 |
| Ємність акумулятора | 72 мА·год |
| Акумулятор | Акумулятор EFB |
| Вага (кг) | 21 |
| Виконання відбортовки | «B00» - без напрямних для підтримки батареї |
| Висота (мм) | 225 |
| Довжина (мм) | 260 |
| Ємність акумулятора (А. г) | 72 |
| Напруга | 12 В |
| Напруга акумулятора (В) | 12 |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ з функцією пуску/зупинки |
| Пусковий струм за EN | 760 A |
| Пусковий струм (А) | 760 |
| Розташування виводів | 0 |
| Специфікація | passenger car |
| Струм холодного прокручування за EN | 760 A |
| Тип полюсного виводу | 1 |
| Ширина (мм) | 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 330,24 ₴




