УЦІНКА - дата виробництва акумуляторів 2021-2023рр
Гарантійний термін складає 14 днів з дати покупки в накладній
Акумулятор ERA SLI 12V 60Ач 510А (EN) S56005 L+
Гарантійний термін складає 14 днів з дати покупки в накладній
Акумулятор ERA SLI 12V 60Ач 510А (EN) S56005 L+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Виробник | ERA |
| Довжина | 232 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 225 мм |
| Вага | 14.05 кг |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | S56005 |
| Кросс-номери | S56005 |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага (кг) | 14.05 |
| Специфікація | passenger car |
| Акумулятор | Акумулятор SLI |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятора | 60 мА·год |
| Тип полюсного виводу | 1 |
| Розташування виводів | Плюс ліворуч (L+) |
| Струм холодного прокручування за EN | 510 A |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ без функції пуску/зупинки |
| Виконання відбортовки | «B00» - без напрямних для підтримки батареї |
| Пусковий струм (А) | 510 |
| Ємність акумулятора (А. г) | 60 |
| Висота (мм) | 225 |
| Напруга акумулятора (В) | 12 |
| Пусковий струм за EN | 510 A |
| Довжина (мм) | 232 |
| Ширина (мм) | 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 373,17 ₴


