
Диск гальмівний передній вентильований перфорований Honda Civic IV-VII 87-25р Starline PB 2073S
2 097 ₴
- Готово до відправки
- Код: S PB 2073S
+380 (50) 551-40-66
повернення товару протягом 100 днів безкоштовно
Зовнішній діаметр [мм]: 262 Товщина гальмівного диска [мм]: 21 Висота [мм]: 44.7 Кількість отворів: 4 Діаметр центрування [мм]: 64 Сторона монтажу: Перед Тип гальмівного диска: з вентиляцією Тип гальмівного диска: шліцовано/перфоровано Мін. товщина [мм]: 19 комерційне позначення: SPORT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 44.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 262 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 19 мм |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією, шліцовано/перфоровано |
| Товщина гальмівного диска | 21 мм |
| комерційне позначення | SPORT |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 097 ₴


