Зовнішній діаметр [мм]: 277 Товщина гальмівного диска [мм]: 26.0 Висота [мм]: 49.5 Мін. товщина [мм]: 24.0 Кількість отворів: 5 Діаметр центрування [мм]: 55 Сторона монтажу: Перед Тип гальмівного диска: з вентиляцією Ø окружності центрів отворів [мм]: 100 Внутрішній діаметр [мм]: 129 Товщина гальмівного диска [мм]: 26 Мін. товщина [мм]: 24
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Starline |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 49.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 277 мм |
| Код запчастини | S PB 20199 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 129 |
| Діаметр центрування | 55 мм |
| Кількість отворів | 5 |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450,50 ₴






